euro-wood.ro angajare gestionar feronerie

Beneficii:

» Pachet salarial atractiv;

» Program de lucru: Luni – Vineri, 8.15 – 16.45;

» Transport asigurat;

» Oportunitatea de a lucra intr-o companie in plina dezvoltare;

» Oferim un mediu dinamic, unde dezvoltarea personala este incurajata iar mediul de lucru pozitiv este cel ce primeaza.

Candidatul ideal

Avem nevoie de un om serios, muncitor, obisnuit cu efortul fizic, cu experienta de minim 3 ani în domeniu.

Atestatul de stivuitorist reprezinta un avantaj major.

Ne-ar placea ca tu sa fii ambitios, sa iti doresti sa te dezvolti alaturi de noi.

Descrierea jobului

Receptionarea marfii;

Participa activ la operatiunile de incarcare/descarcare a marfii la/din depozitul firmei;

Verificarea facturilor de intrare si de iesire a marfii;

Evidenta documentelor de gestiune;

Efectuarea inventarului stocului de marfa ori de câte ori e necesar;

Gestionarea fluxului de produse din cadrul depozitului si respectarea procedurile legate de aprovizionarea cu marfuri;

Ofera informatii despre stocuri departamentelor firmei;

Asigurarea unei calitati ridicate a serviciilor oferite catre clienti.

Profilul viitorului nostru coleg:

Fara antecedente penale.

Rezistenta la stres si munca fizica.

Spirit de observatie.

Persoana organizata, comunicativa, riguroasa, corecta si disciplinata.

Gandire logica, memorie buna, prezenta de spirit.

Cunostinte medii de operare PC, MS Office (Word, Excel).

Atitudine pozitiva.

Posesor de permis categoria B, atestat stivuitorist (reprezinta un avantaj).

Descrierea companiei

Euro-Wood a fost infiintata in 2003 din dorinta de a distribui in Romania produsele celor mai importanti producatori din Italia si Austria de utilaje si accesorii pentru timplaria din lemn.

In prezent in oferta firmei sunt peste 30.000 de articole, de la utilaje pentru prelucrarea lemnului la feronerie, lacuri, garnituri si profile din aluminiu, minere.

Prin calitatea echipei noastre am devenit un partener de incredere pentru clientii nostri, oferindu-le servicii prompte si moderne.

Cautam oameni pasionati de munca lor, orientati spre clienti si care isi doresc sa se dezvolte profesional.

Alatura-te echipei noastre de profesionisti! Pentru mai multe informatii despre compania noastra puteti accesa pagina noastra, ne puteti contacta la telefon 0232 718 7180746 263 040 sau puteti trimite CV la adresa noastră de e-mail.

Vreau sa multumesc pentru sprijin  domnului Iulian Lupu. Am avut o comanda de vopseluri si am primit-o exact cum a promis si in termen. Pentru tineretea si devotamentul lui îl felicit si inca o data multumiri.

Vantu M. iunie 10, 2019

<< Anterior
Urmator >>